Info@iran09.com- تلگرام : @TananSupport

مدیریت اموال غیرنقدی چیست؟

افراد زیادی روی کالاهای ارزشمندی نظیر سکه، ارز و ... سرمایه گذاری می کنند و یکی از دغدغه های این افراد مدیریت این کالاها و آگاهی از سود و زیان روز آنها می باشد. این سرویس با ارائه انواع گزارشات نموداری به سرمایه گذاری های شما نظم می بخشد.


مدیریت اموال غیرنقدی سایت ایران09


از کجا و چگونه شروع کنم؟


3 قدم برای شروع مدیریت اموال غیرنقدی

در زیر قسمت های مهم سرویس به تفصیل شرح داده شده است.


گروه اموال:

 برای سهولت بیشتر کاربران،کالاها را بر اساس ماهیت دسته بندی نموده ایم. تعدادی گروه به عنوان پیش فرض توسط ما تعریف شده است که این گروهها قابل تغییر نمی باشد ولی کاربر این امکان را دارد که گروههای دلخواه برای خود تعریف کند. گروههای تعریف شده کاربر، تنها برای خود کاربر قابل  رویت می باشد.اموال:

 شما می توانید در این قسمت کالاها را اضافه،اصلاح و یا حذف نمایید. تعدادی از کالاهای اساسی توسط ما تعریف شده است که با عنوان پیش فرض دیده می شوند و قابل تغییر نیستند ولی کاربر امکان اضافه کردن کالاهای خاص خود را دارد قیمت تخمینی کالا: از این گزینه جهت بروز آوری قیمت تخمینی کالا استفاده نمایید. این نرخ در نمایش ارزش دارایی های شما و اینکه بصورت تخمینی چقدر در خرید آنها سود کرده اید، استفاده می شود.خرید و فروش:

 خرید ها و فروش هایی که انجام می دهید را در این قسمت ثبت کنید . برای ثبت خرید و یا فروش باید نرخ واحد کالا مثلا نرخ خرید یک عدد سکه و یا یک دلار را وارد نمایید و در تعداد مقداری که خرید کرده اید را ثبت نمایید. قیمت کل توسط سیستم محاسبه می گردد. در لیست خرید و فروش در مقابل هر فروش سود حاصل شده از آن فروش نمایش داده می شود.گزارش اموال:

 این گزارش، نشان می دهد که دارایی غیر نقدی شما چقدر است و بر اساس نرخ تخمینی چقدر سود کرده اید.گزارش سود و زیان:

 این گزارش نشان می دهد که چقدر در فروش هر کالا در محدوه زمانی انتخابی سود و یا زیان کرده اید.